O nas

klucze

Fox Development wnosi powiew świeżości na krakowski rynek mieszkaniowy, poparty jednak ponad dziesięcioletnim doświadczeniem zdobytym podczas tworzenia wyspecjalizowanych budynków przeznaczonych dla przedsiębiorców jak i domów jednorodzinnych.  Swoją filozofię opiera na wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów oraz współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, które odpowiadają za nowoczesny rys stawianych przez firmę budowli.

 

Pierwsze doświadczenia zbieraliśmy zajmując się wstępnym etapem procesu deweloperskiego a to pozyskiwaniem gruntów pod budownictwo mieszkaniowe oraz obrotem nieruchomościami. W dalszej fazie rozwoju firmy, zebrane doświadczenie pozwoliło na wznoszenie budynków specjalistycznych przygotowywanych dla konkretnych przedsiębiorców.

W 2009 roku właściciel marki Fox Development rozpoczął inwestycje mieszkaniowe wznosząc pierwszy dom  jednorodzinny. Przez kolejne lata firma zbierała doświadczenie, m. in. stawiając w 2012 roku domy położone w Nowej Hucie, natomiast w 2013 roku budynek biurowy przy ul. Zakładowej.

Rok 2015 to nowy etap w historii firmy, którego symbolem jest budowa osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, o nazwie „Spełnione Marzenie”, a położonego przy ulicy Kantorowickiej w Krakowie.

Główną wartością naszej marki są współpracujący z nami od lat podwykonawcy, gwarantujący najwyższą jakość wykończenia oraz wykrystalizowane przez lata „know – how”. Pozwala to realizować nam nasz cel którym jest budowa domów praktycznych, funkcjonalnych oraz spełniających marzenia i wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki połączeniu doświadczenia oraz młodości możemy zaproponować naszym klientom wysoką jakość w naprawdę przystępnej cenie, bowiem tworzone przez na domy spełniają wszelkie wymogi programu Mieszkanie dla Młodych.

Nasze inwestycje realizujemy z pełnym zabezpieczeniem środków na ich realizację, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że ich domy zostaną wybudowane i przekazane zgodnie z terminie. Wszelkie inwestycje realizujemy z własnych środków, począwszy od zakupu działki, kończąc zaś na montażu drzwi i okien, co jest najlepszym zabezpieczeniem wykonania inwestycji.